Figura Matki Bożej

O nas

Głos Pokoju to czasopismo, o tematyce związanej z objawieniami Matki Bożej Królowej Pokoju, jakie to od 1981 roku mają miejsce w Medziugorju, znajdującym się na terenie Bośni i Hercegowiny. Na jego łamach ukazują się artykuły z dziedziny duchowości, świadectwa nawróceń i uzdrowień, rozmowy z osobami widzącymi, którym objawia się Matka Boża a także wiele bardzo ciekawych treści ukazujących piękno życia modlitewnego tego miejsca.

Większość artykułów Głosu Pokoju, jest tłumaczeniem miesięcznika „Glasnik Mira” wydawanego w parafii św. Jakuba w Medziugorju w języku chorwackim.

Misja

Misją Głosu Pokoju jest rzetelne przekazywanie przesłania, którego źródłem są objawienia Matki Bożej. To co się dzieje w Medziugorju ma dzisiaj wielkie znaczenia dla życia kościoła i świata. Musimy również brać pod uwagę ogromną rolę Medziugorskich objawień dla przyszłości świata, chociażby poprzez zapowiedź tajemnic jakie widzącym przekazała Matka Boża. Te tajemnice dotyczą wydarzeń jakie będą miały miejsce na świecie. Zgodnie ze świadectwem osób widzących, każda nich ma być wyjawiona na trzy dni przed tym, jak się wydarzy.

Warto więc wniknąć w głębie Medziugorskiego przesłania i odkryć jego znaczenia dla naszego osobistego życia.

GŁOS POKOJU DO CZYTANIA

Ze względu na wysokie koszty wydawania pisma w formie papierowej i pandemię, która znacznie ograniczyła możliwości dystrybucji pisma w tej formie, postanowiliśmy przenieść je do Internetu. Pragniemy jednak wciąż wydawać jeden numer rocznie w formie drukowanej.

POSŁUCHAJ GŁOSU POKOJU

Mamy nadzieję, że dzięki temu treści przez nas przekazywane będą mogły docierać do większej liczby odbiorców niż do tej pory. Artykuły będą również nagrywane i umieszczane na naszym profilu YouTube oraz w formie Podcastów.

Okładka czasopisma Głos Pokoju nr 17

Wydanie drukowane

Głos Pokoju

Drodzy czytelnicy!

W naszej księgarni internetowej istnieje możliwość nabycia archiwalnych numerów Głosu Pokoju w wersji drukowanej.

17. numer Głosu Pokoju jest ostatnim jaki ukazał się w tej formie. 18. numer Głosu Pokoju jest obecnie w przygotowaniu i ukaże się w tym roku.

W naszej księgarni internetowej znajdziecie również wiele ciekawych pozycji książkowych o tematyce związanej z Medziugorjem i trwającymi tam objawieniami Matki Bożej, jak również różańce, figurki i inne pamiątki z tego miejsca.

Bezpłatny „Głos Pokoju”

Od tej pory Głos Pokoju będzie powszechnie dostępny bez żadnych opłat. Prosimy was jednak o wsparcie, abyśmy mogli utrzymać i rozwijać nasze pismo.

Możecie to zrobić poprzez przekazanie darowizny:

  • Przelewem na konto Bankowe: PKOBP 31 1020 3916 0000 0402 0190 6890
    Odbiorca: Fundacja Divine Mercy
    Tytuł wpłaty: Darowizna na Centrum Medjugorje
  • Jednorazowo za pomocą karty lub szybkiego przelewu, korzystając z linków poniżej

error:
Scroll to Top